Wiadomości branżowe

Wygraj studia podyplomowe!

Wygraj studia podyplomowe!                                                                             


Ruszyła IX edycja programu Forum Praktyki Gospodarczej. Jego uczestnicy mogą wygrać bezpłatne studia podyplomowe oraz bony edukacyjne o łącznej wartości 11 000 zł!


Forum Praktyki Gospodarczej to konkurs, który potrwa do 19 czerwca br. Aby wziąć udział w nim udział wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej www.wsb.pl/forumpraktyki a następnie rozwiązać test składający się z 40 pytań zamkniętych oraz pytania otwartego. Tematyka tegorocznej edycji konkursu obejmuje takie dziedziny jak marketing, Public Relations czy Human Recourses. Przedsięwzięcie to skierowane jest do studentów ostatnich lat studiów, absolwentów oraz wszystkich osób zainteresowanych swoim rozwojem zawodowym.


Jest o co walczyć na  zdobywców największej liczby punktów czekają atrakcyjne nagrody – bezpłatne studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej oraz bony edukacyjne o łącznej wartości 11 000 zł.


Ideą, która przyświeca organizatorom programu, Wyższym Szkołom Bankowym w ośmiu miastach w Polsce, jest zachęcenie młodych, aktywnych zawodowo osób do skonfrontowania wiedzy teoretycznej zdobytej podczas studiów z praktyką.


Więcej informacji o konkursie: www.wsb.pl/forumpraktyki


Informacji o konkursie udziela Joanna Chrzanowska – tel. 0-61 6553524, e-mail: [email protected]


 

Similar Posts