firma

Wzmocnienie zespołu Acronis Polska

Do polskiego biura Acronis dołączył Łukasz Kamiński. Będzie odpowiadał m.in. za współpracę z partnerami handlowymi i klientami z sektora MSP, zapewniając im jeszcze lepsze wsparcie ze strony firmy.

Polski oddział Acronis, światowego dostawcy oprogramowania do zarządzania składowaniem i błyskawicznego odzyskiwania danych, otworzono w sierpniu 2009 roku pod kierownictwem Dariusza Jareckiego, który objął stanowisko Country Managera.

W maju do warszawskiego biura Acronis dołączył Łukasz Kamiński, wcześniej związany m.in. z Comarch oraz Hewlett-Packard Polska.

Kamiński jest absolwentem Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą i Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wiedzę z zakresu marketingu i strategii marketingowych zdobywał również w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W Acronis Polska będzie odpowiedzialny m.in. za współpracę z partnerami handlowymi i klientami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

?Wzmocnienie naszego zespołu w Polsce to istotny element ekspansji firmy Acronis w tej części Europy? ? powiedział Dariusz Jarecki. ?Jeszcze lepsze wsparcie partnerów handlowych oraz bezpośrednia opieka nad klientami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw jest potwierdzeniem aspiracji firmy do uzyskania statusu jednego z czołowych graczy na Polskim rynku rozwiązań do zabezpieczania i szybkiego przywracania danych. Jeszcze w tym roku planujemy kolejne inwestycje w naszym kraju?.

***

Acronis jest wiodącym dostawcą rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych lokalnie i zdalnie, odtwarzania danych po awarii oraz bezpieczeństwa. Opatentowana przez firmę technologia tworzenia obrazów dysku oraz zarządzania pozwala przedsiębiorstwom oraz klientom indywidualnym chronić swoje cyfrowe zasoby w środowiskach fizycznych i wirtualnych. Z oprogramowaniem Acronis do tworzenia kopii zapasowych, odzyskiwania danych po awarii, konsolidacji serwerów i migrowania wirtualizacji użytkownicy chronią swoje dane, utrzymują ciągłość biznesu oraz ograniczają przestoje systemów komputerowych. Oprogramowanie firmy Acronis jest sprzedawane w ponad 180 krajach i dostępne jest w 13 wersjach językowych. Więcej informacji na www.acronis.pl
Acronis? oraz logo Acronis są zarejestrowanymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi Acronis Inc. w Stanach Zjednoczonych i/lub w innych krajach.

http://media.neuron.pl/pr/163723/wzmocnienie-zespolu-acronis-polska

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy